PAKODEOS DJ MUSIC - OFERTA - DJ na Wasze jedyne wymarzone, wspaniałe wesele! - PAKODEOS DJ MUSIC - DJ na Wasze jedyne wymarzone, wspaniałe wesele! DJ na wesele, oprawa muzyczna, oprawa muzyczna na wesele Śląsk Małopolska Opole Łódzkie Mazowieckie

Przejdź do treści

OFERTA
__________
 
O MNIE
___
    Jestem muzykiem co daje mi ogromną przewagę wśród DJ. Kilkanascie lat doświadczeń w branży muzycznej jako muzyk sprawiło, że w muzyce czy granej czy odtwarzanej przeze mnie czuję się jak ryba w wodzie. Posiadam łatwość nawiązywania kontaktów z gośćmi podczas prowadzenia imprezy, a to że jestem z wykształcenia muzykiem powoduje, iż łatwo dobieram repertuar podczas imprezy automatycznie dostosowując się do sytuacji na parkiecie, gdy atmosfera taneczna robi się coraz gorętsza ja staram sie sprostać oczekiwaniom ludzi bawiących się na dososowując się do ich potrzeb.

   Interesuje się muzyką poprzez uzupełnianie mojej kolekcji o wciąż nowe płyty CD z najnowszą muzyką, a dodatkowo przynależę do DJ Promotion dzięki czemu oferuję Państwu najwyższą jakość nagrań podczas obsługiwanych imprez.

Moim kolejnym atutem jest umiejętność gry na instrumentach klawiszowych - piano, keyboard, akordeon. Dzięki czemu oprócz muzyki mechanicznej jestem w stanie rozbawić gości biesiadą za stołami wychodząc z akordeonem grając i spiewając wraz z nimi najpopularniejsze przyśpiewki - tego nie da Państwu zwykły DJ.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie dostosowując się do potrzeb klienta niezależnie czy gram wesele czy urodziny czy event firmowy w swoją pracę wkładam pełne zaangażowanie oraz całe doświadczenie muzyczne tak by po wykonanej pracy otrzymać od Państwa jak najleprzy pozytywny komentarz, który ma owocować kolejnymi zleceniami.

    Chcą Państwo poznać bliżej moją osobę? Zapraszam do niezobowiązującego spotkania się a szczegółowo opowiem o sobie i o moim podejściu do pasji jaką jest muzyka i bycie DJ'em.

Zapraszam do współpracy i kontaktu!

SZCZEGÓŁY OFERTY
___
Profesjonalna oprawa muzyczna na:
 • wesela
 • poprawiny
 • imprezy rodzinne - urodziny, srebrne lub zlote wesele itp.
 • bale karnawalowe
 • Andrzejki
 • Babski Comber
 • bale przedszkolne i szkolne - jestem wodzirejem
 • bale Studniówkowe
 • imprezy firmowe

nie tylko DJ, ale też Wodzirej
Posiadam niezwykłą łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością, kreatywność, charyzma i poczucie humoru. Daje Państwu możliwość wyboru konkursow i zabaw, które przeprowadzam w sposób dyskretny i z klasą tak by goście poczuli sie swobodnie.

Indywidualne podejście do klienta
Nie podchodzę do zlecenia jak do przymusowej pracy grając tylko dla pieniędzy! Wykonywana przez mnie praca DJ'a czy muzyka sprawia mi ogromną przyjemność. Cały przebieg przyjecia weselnego czy innej imprezy ustalam indywidualnie proponując jej przebieg i dostosowuję się do Państwa potrzeb i wymagań tak by pozostawić w Waszych sercach najpiękniejsze chwile.

Moje naglośnienie i oświetlenie
Posiadam efektowne oświetlenie mojego projektu, z wykorzystaniem czołowych marek na rynku oświetleniowym co daje niezapomniane wrażenia wizualne podczas przyjęcia weselnego czy urodzinowego. Naglośnienie, które posiadam pozwala dotrzeć i zaspokoić najbardziej wymagających Waszych gości i sprawi, że poczujecie Państwo każdą nutkę wydobywającą się z głośników. Interesuje mnie akustyka co sprawia, że dbam o czystość i subtelność dźwięków dokonując często na salach przed rozpoczęciem imprezy odpowiednich pomiarów oraz przystosowań sprzętu naglośnieniowego do panujących warunkow akustycznych.

Polecam dodatkowo
 • dodatkowego DJ / Wodzireja do współpracy ze mną
 • animatorki dla dzieci na wesele lub urodziny
 • ciężki dym do tzw. "tańca w chmurach"
 • duży podświetlany napis LOVE o wysokości 1.2m i 3m szerokości
 • Saksofonistka - współpracuje z 3 paniami w zależności od dostępności, które sprawią, niesamowite SHOW podczas imprezy
 • Skrzypek - zawodowy muzyk świetnie komponujący się w muzyce elektronicznej DJ

PAKODEOS MUSIC GROUP
To legalnie działająca firma z ktorej mogą skorzystać wg zapotrzebowania klienci, którzy szukają DJ'a lub profesjonalnego zawodowego zespołu czyli PAKODEOS Cover Band'u. Za wykonane uslugi wystawiam FAKTURĘ.
Posiadamy duży podświetlany napis LOVE!

Wróć do spisu treści